پلتفرم زی‌بوم

زی‌بوم بستر لجستیکی مناسب با هدف توسعه، تسهیل تعاملات کسب و کارها و ارتقاء دسترسی پذیری مشتریان به کالاها و خدمات مورد نیاز با مناسب ترین کیفیت، زمان و قیمت می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

ارزش‌های‌ اکوسیستم ‌برای‌ تمامی‌ بازیگران

  • زی‌بوم اکوسیستمی با محوریت لجستیک
  • ایجاد و اصلاح زیرساخت‌های فنی لازم
  • برقراری ارتباط با بازارهای هدف

ارزش‌های‌ اکوسیستم‌ برای‌ سرویس‌دهندگان

  • افزایش جریان مرسوله
  • تسهیل فرایند دریافت و تحویل مرسوله
  • افزایش ظرفیت بسته‌های توزیع شده در روز

ارزش‌های‌ اکوسیستم‌ برای‌ سرویس‌گیرندگان

  • کاهش‌ هزینه‌ ارسال
  • جلوگیری‌ از‌ بازگشت‌ بسته‌ و‌ ارسال‌ مجدد
  • کاهش‌ مسیرهای‌ تحویل

چرا زی‌بوم؟

❖ با اتصال شرکت‌های مجموعه فاخر، شبکه ارزش هلدینگ فاخر شکل می‌گیرد.

❖ اعضای شبکه می‌توانند به سادگی سرویس‌های خود را در این بستر ارائه دهند و همزمان از سرویس‌های دیگران نیز بهره‌مند گردند.

❖ در این شبکه گردش جریان اطلاعات، جریان مرسوله، جریان مالی شکل خواهد گرفت و باعث هم افزایی کسب و کارهای مجموعه خواهد شد.

❖ پلتفرم زی‌بوم به استانداردسازی و هم‌زبانی سرویس‌های ارائه شده در شرکت‌های مجموعه فاخر کمک می‌کند.

سرویس‌های لجستیکی زی‌بوم

سرویس‌دهنده‌های موجود

/

تیپاکس

ارائه خدمات ارسال بین شهری، درون‌شهری، بین‌الملل و LTL (گروپاژ) در ارسال بسته‌ها، در کنار خدمات ویژه شامل بسته‌بندی، جبران خسارت، رهگیری آنلاین وسایر خدمات می‌باشد.

تی‌تک

فعالیت اصلی شرکت توسعه یکپارچه تراکنش کارور (تی تک) در حوزه فین تک (FinTech) یا فناوری‌ مالی است، اما همانطور که شرایط بازار نشان می‌دهد، شرکت‌های فعال در این حوزه، به دلیل گستردگی مفاهیم فین تک و همچنین وابستگی شدید بین حوزه‌ای، در حوزه‌های دیگر نیز ورود می‌کنند

جابار

لاکر هوشمند جابار (Locker) صندوقی الکترونیک است که در مکان‌های مشخص، مستقر می‌شود و کارکرد اصلی آن حفاظت و نگهداری از مرسولات پستی می‌باشد، همچنین این امکان را برای سایر کسب و کارها و فروشگاه‌های آنلاین فراهم می‌سازد تا با پرداخت کمترین هزینه، مرسولات پستی مشتریان خود را تحویل دهند.

تی‌اکسپرس

تی اکسپرس یکی از شرکت های اصلی زیرمجموعه هلدینگ فاخر است که مسئولیت ارسال سریع اسناد، مدارک، بسته‌ها و بارهای تجاری را در شبکه تحت اکوسیستم لجستیک دارد.

تی‌نکست

جابه‌جایی و ارسال سریع بسته برای اغلب کسب و کارها دغدغه‌ای مهم به شمار می‌رود. تی‌نکست با ناوگان پیک موتوری آموزش دیده خود، دردسرهای ارسال بسته را برای هر نوع کسب و کاری کاهش می‌دهد. امنیت، سرعت و قیمت اقتصادی ارسال بسته توسط تی‌نکست موجب افزایش رضایت مشتریان و پیشرفت کسب و کار شما می‌گردد.

ایفا

ایفا راهکار یکپارچه خدمات لجستیکی با محوریت سفارش گردانی (3PL Fulfillment) است. ایفا می تواند سفارش هایی که از کانال‌های آنلاین یا آفلاین دریافت می‌کنید را پردازش کرده، مطابق استانداردهای پستی و درخواست شما بسته‌بندی نماید و مستقل از اینکه کجا باید تحویل شود ارسال کند. همچنین در صورت نیاز به مرجوعی کالا زیرساخت ایفا می‌تواند این فرایند را برایتان مدیریت کند.

ماهکس

در حال حاضر شرکت سریع ترابر ماهان در قالب یک شبکه گسترده داخلی و خارجی، با پشتیبانی از ناوگان هوایی،‌ زمینی و امکانات پیشرفته روز و همچنین برخورداری از کادری مجرب، آموزش‌دیده و ماهردر تلاش برای ارایه بهترین، مطمئن‌ترین و سریع‌ترین خدمات حمل می‌باشد.

در زی‌بوم شما به کاتالوگی از سرویس‌های مرتبط با کسب و کارتان دسترسی خواهید داشت.

برخی از سرویس گیرندگان

خوگر

تاپین

تی‌نکست

مسیر حرکت به سمت زی‌بوم

❖ تکمیل سرویس‌ها و خدماتی که به صورت کامل توسط بازیگران موجود شرکت‌های مجموعه فاخر ارائه نمی‌شوند با همکاری شرکت‌های رقیب

❖ رفع نیاز برای ارائه سرویس‌ها و خدمات با استفاده از جذب و اتصال شرکت‌های موجود در صنعت

❖ انتشار استانداردها و پروتکل‌های تعیین شده به سایر بازیگران اکوسیستم

❖ تسهیل اتصال کسب و کارها به یکدیگر

❖ نظارت و پایش ارتباطات

❖ پشتیبانی خدمات

❖ تحلیل کسب و کارها و مهندسی محصول

❖ جذب مشتریان جدید

❖ شناخت و ترکیب سرویس‌ها

تراکنش در هر ۲۴ ساعت

پشتوانه کاری (سال)

سرویس‌دهنده‌ها

سرویس‌های کسب و کاری

با ما در ارتباط باشید